PIAST SZCZECIN AKADEMIA SIATKÓWKI

Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych parkietach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów siatkówki oraz mini siatkówki kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach.

ROCZNIK 2011

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 16.30-17.30 

trener 

Tomasz Kławsiuć  

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 17.00-18.00  

trener

Honorata Grabek 

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 17.00-18.00  

trener

Dariusz Pilch

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 17.00-18.00 

trener   

Dariusz Pilch

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje) 

piątek godz. 16.00-17.00

trener 

Dariusz Pilch

ROCZNIK 2010

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.30-18.30

trener 

Tomasz Kławsiuć    

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 18.00-19.00

trener

Honorata Grabek  

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa) 

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00

trener

Natalia Gierżot 

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 18.00-19.00

trener

Dariusz Pilch

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 18.00-19.00  

trener 

Dariusz Pilch

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo) 

wtorek i czwartek 17.00-18.00

trener  

Tomasz Kławsiuć 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje) 

środa godz. 18.00-19.00 

trener  

Honorata Grabek

piątek godz. 17.00-18.00

trener  

Dariusz Pilch

ROCZNIK 2009 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.30-18.30 

trener 

Tomasz Kławsiuć   

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 18.00-19.00

trener

Honorata Grabek 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa) 

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00

trener

Natalia Gierżot 

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 18.00-19.00  

trener

Dariusz Pilch

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 18.00-19.00 

trener 

Dariusz Pilch

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek 17.00-18.00

trener   

Tomasz Kławsiuć 

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje) 

środa godz. 18.00-19.00 i piątek godz. 17.00-18.00

trener   

Tomasz Kławsiuć   

ROCZNIK 2008 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.30-18.30 

trener 

Tomasz Kławsiuć     

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 18.00-19.00

trener

Honorata Grabek 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener

Natalia Gierżot 

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 18.00-19.00  

trener 

Dariusz Pilch

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 18.00-19.00  

trener 

Dariusz Pilch

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener 

Tomasz Kławsiuć     

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

środa godz. 18.00-19.00 lub

środa godz. 19.00-20.00

trener  

Honorata Grabek

piątek godz. 17.00-18.00 lub

piątek godz. 18.00-19.00

trener 

Dariusz Pilch

ROCZNIK 2007 

Centrum Aktywności Lokalnej "Nasze Warszewo" ul. Szczecińska 12 (Warszewo)

poniedziałek i środa 17.30-18.30 

trener 

Tomasz Kławsiuć     

ZS nr 2 ul. Portowa 21 (Dąbie)

poniedziałek godz. 18.00-19.00

trener

Honorata Grabek 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener

Natalia Gierżot

SP 1 al. Piastów 6 (Centrum)

środa godz. 18.00-19.00  

trener 

Dariusz Pilch

SP 69 ul. Zamoyskiego 2 (Niebuszewo)

czwartek godz. 18.00-19.00 

trener 

Dariusz Pilch

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 17.00-18.00 lub

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00

trener 

Tomasz Kławsiuć    

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

środa godz. 18.00-19.00 lub

środa godz. 19.00-20.00

trener  

Honorata Grabek

piątek godz. 17.00-18.00 lub

piątek godz. 18.00-19.00

trener  

Dariusz Pilch

ROCZNIK 2006/05 

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

wtorek i czwartek     godz. 18.00-19.00 lub

poniedziałek i środa godz. 18.00-19.00

trener

Natalia Gierżot 

SP 51 ul. Mikołajczyka 20 (Gumieńce/Świerczewo)

wtorek i czwartek godz. 18.00-19.00 

 

trener 

Tomasz Kławsiuć    

SP 65 ul. Młodzieży Polskiej 9 (Zdroje)  

środa godz. 18.00-19.00 lub

środa godz. 19.00-20.00

trener  

Honorata Grabek

piątek godz. 17.00-18.00 lub

piątek godz. 18.00-19.00

trener  

Dariusz Pilch

ROCZNIK 2004/03

LO 18 ul. Hoża 3 (Warszewo/Żelechowa)

poniedziałek i środa  godz. 18.00-19.00

trener

Natalia Gierżot    

Zapraszamy do wyboru ośrodka treningowego, w którym Państwa dziecko będzie uczęszczać na zajęcia.

Szczegóły techniczne: 

Zajęcia odbywają się w ośrodkach treningowych, a w zależności od pogody także na świeżym powietrzu na przynależnych obiektach sportowych albo   na kompleksie boisk do siatkówki plażowej. 

Czas trwania zajęć – 60 minut. Program zajęć dobrany i zróżnicowany jest do odpowiedniej grupy wiekowej wychowanków.

ABC RODZICA 

Prosimy aby dziecko zjadło posiłek najpóźniej 60 min przed zajęciami, aby dziecko nie uczestniczyło w treningu z pełnym żołądkiem co może skutkować złym samopoczuciem i wymiotami.

Dziewczynki muszą mieć związane włosy i ściągniętą biżuterię (długie kolczyki, łańcuszki etc.)

Każde dziecko przynosi swoją wodę do picia. Prosimy o zwrócenie uwagi na to aby napoje nie były gazowane.

ZAPISY DO NASZEJ AKADEMII TRWAJĄ PRZEZ CAŁY ROK !!!

więcej informacji tel. 534 355 564

 

Wspierają nas:

agencja reklamowa w Toruniu varta  varta varta gragon event hiper glazur

ortofach labija

mkb