PIAST SZCZECIN AKADEMIA SIATKÓWKI

Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych parkietach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów siatkówki oraz mini siatkówki kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach.

Tak można podsumować zakończony już turniej w Szczecinie. 

Cieszy ciągły progres w rozwoju naszych wszystkich uczestników. Taka systematyczna rywalizacja podnosi poziom sportowy i jest motywująca do dalszej pracy. Była sportowa rywalizacja, a na koniec szczególne słowa skierowane do najmłodszych siatkarek i siatkarzy - naszego gościa specjalnego Katarzyny Gajgał-Anioł, jednej z najbardziej utytułowanych siatkarek w historii naszego kraju. Dla rodziców i najmłodszych był to okazja do wspólnego zdjęcia i wielu zabawnych chwil.

Tradycyjnie druga część turnieju to zmagania starszych zawodniczek i zawodników. Chociaż wynik ma drugorzędne znaczenie, pozwolimy sobie odnotować końcową klasyfikację zespołów:

I miejsce Spójnia Stargard II miejsce SP 42 III miejsce Piast Szczecin.

Ten turniej był również wyjątkowy ze względu na gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wszystkie dzieci odebrały nagrody z rąk pani Stefanii Biernat przewodniczącej rady miasta Szczecin, dla której dobro i rozwój dzieci jest szczególnie bliski.

KPS Chemik Police reprezentował Radosław Anioł dyrektor klubu i wspomniana już wcześniej Katarzyną Gajgał-Anioł.

Wielkie podziękowania należą się także panu Marcinowi Matiasowi radnemu miasta Szczecin i pani Beacie Wierzba dyrektor Szkoły Podstawowej nr 65 za pomoc przy organizacji naszego turnieju.

Bardzo nas cieszy, że tyle znakomitych osób zaangażowało się w III edycję Szczecińskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki.

Wspierają nas:

agencja reklamowa w Toruniu varta  varta varta gragon event hiper glazur

ortofach labija

mkb